صادرات بهترین آلو خشک نیشابور

آلو خشک آفتابی

آلو خشک آفتابی


کدام نوع از آلو خشکهای تولید شده در شهرستان نیشابور بیشتر برای صادرات مورد استقبال خریداران و تاجران آلو خشک قرار گرفته است؟ بهترین محصولات آلو خشک این شهرستان کدام ارقام هستند؟ صادرات بهترین آلو خشک نیشابور توسط شرکت بازرگانی خشکبار رایکا توانسته سود آوری خوبی را برای کشاورزان نیشابوری داشته باشد.

صادرات آلو خشک بخارا

تجارب, آمارها و ارقام نشان میدهد که صادرات آلو خشک بخارا نسبت به نمونه های دیگر آلوی این شهرستان مانند آلو شوقانی, حاج حسنی, طرقبه بسیار بیشتر بوده و همه ساله مقادیر زیادی از این محصول به کشور های دیگر اللخصوص کشورهای همسایه ایران مانند پاکستان, عراق, امارات و هندوستان صادر میشود. اما این امر سبب نمیشود که فکر کنیم آلو خشک بخارا بهترین محصول نیشابور است بلکه آلو خشکهای دیگر این شهرستان نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و قیمتهای آنها نیز به مراتب از آلو خشک بخارا بیشتر است.

پخش عمده انواع آلو خشک نیشابور

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا مفتخر است که توانسته با استفاده از کادری مجرب و ماهر در زمینه تولید آلو و همچنین استفاده از امکانات روز پخش عمده انواع آلو خشک را در سراسر کشور با نازلترین قیمتها به اجرا برساند. کافیست با ما تماس بگیرید و از قیمت و نحوه خرید بدون واسطه آلو خشک آگاه شوید.

خرید آلو خشک خورشتی ارزان

قیمت خرید آنلاین آلو خشک خورشتی با توجه به نوع و کیفیت آن مشخص میشود. از آنجایی که آلو خشک دارای انواع مختلفی بوده و کیفیت خشک کردن آنها نیز تاثیر مستقیم بر قیمت آلو خشک دارد، باید قیمتها را به صورت تلفنی از مشاورین فروش این مرکز جویا شوید.

یک باور اشتباه نیز در بین اکثر خریداران وجود دارد که اگر آلو خشک را ارزان خریداری کنند کیفیت آن نیز مناسب نخواهد بود اما شرکت بازرگانی رایکا توانسته با ایجاد ارتباط مستقیم با کشاورزان، امکان فروش بدون واسطه آلو خشک را برای تمام خریداران در سراسر کشور فراهم نماید و این امر سبب قیمتهای بسیار ارزان برای این محصول خشکباری کشور شده است.

صاردات آلو خشک بسته بندی شده به امارات

کشور امارات از جمله کشورهای خریدار اصلی آلو خشک نیشابور است و اغلب این محصول را به صورت بسته بندی شده سفارش میدهد. شرکت بازرگانی خشکبار رایکا انواع بسته بندی را برای صادرات آلو خشک در نظر گرفته تا مشتریان بتوانند با توجه به سلیقه خریدارن بازار هدف نوع بسته بندی را نیز خود انتخاب نمایند.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]صادرات آلو خشک باید حتما با بسته بندی های استاندار انجام پذیرد تا در طول مسیر محصولات دچار آسیب نشوند و سالم به دست خریداران برسند. برای کسب مشاوره ها بیشتر در زمینه صادرات آلو خشک میتوانید با مشاورین شرکت خشکبار رایکا تماس حاصل نمایید.[/box]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *