فروشنده انواع آلو بخارا خرو نیشابور

فروشنده انواع آلو بخارا

فروشنده انواع آلو بخارا خرو نیشابور را چگونه میتوان در بازار پیدا کرد؟ آیا این مرکز فروش در شهر شما نیز نمایندگی دارد؟ آیا قیمت ها و نوع محصولی که این مرکز عرضه میکند با سایر مراکز متفاوت است؟

آلو بخارا خرو

آلو بخارا خرو نیشابور

خرو نام شهر کوچکی است که در بیست کیلومتری شهرستان نیشابور قرار گرفته است. قرار گرفتن در دامنه رشته کوه بینالود شرایط ویژه ای را برای ایجاد بهترین باغ ها برای کشاورزان شهر خرو فراهم آورده است تا این مردم با همت خود با کیفیت ترین میوه ها را به بازار ارائه دهند.

معروفترین محصول شهر خرو آلو بخارا میباشد که بیشتر و شاید بتوان گفت همه باغ های این منطقه به کشت آن اختصاص پیدا کرده است.

انواع آلو بخارا خشک شده خرو بصورت پوست کنده شده به بازار ارائه میشود و آلو خورشتی نیز از نام های دیگر این محصول است.

انواع آلو بخارا خشک شده

آلو بخارا تولید شده به دو روش توسط کشاورزان خشک و فرآوری میشود که در زیر بصورت کوتاه به این روش ها اشاره میکنیم:

  1. روش آفتابی یا ارگانیک: در این روش کشاورزان آلو هارا بعد انجام عمل پوستگیری بدون اضافه کردن هیچ ماده نگه دارنده ای در مقابل نور آفتاب قرار میدهند تا خشک شود. آلو بخارا آفتابی تیره رنگ و کاملا خشک است.
  2. روش دودی: روش دودی روشی است که آلو ها را پس از پوستگیری در درون محفظه ای کاملا بسته قرار داده و به مدت بیست دقیقه در جریان دود گوگرد قرار میدهند. دود گوگرد به عنوان نگهدارنده عمل کرده و عمر محصول را بسیار طولانی مینماید.

فروشنده آلو بخارا

روش های ارتباط با فروشنده آلو بخارا

این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز تهیه و تولید آلو بخارا در شهرستان نیشابور میباشد که بصورت اینترنتی نیز محصولات خود را در سراسر کشور به فروش میرساند.

محصول درخواستی شما پس انجام عمل سورتینگ و بسته بندی بصورت مستقیم و بدون واسطه در سریع ترین زمان ممکن و به قیمت درب کارخانه تولیدی برایتان ارسال میگردد.

منبع: آلو بخارا

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *