فروش آلو بخارا خشک صادراتی استاندارد

فروش آلو بخارا خشک صادراتی با رعایت استانداردهای کیفی برابر با ضوابط استاندارد اکثر کشورها در خرید محصولات خشکباری میوه خشک توسط این شرکت انجام می شود که در حقیقت محصول خشک با رطوبت کم و دارای میزان گوگرد مجاز برای قراردادهای صادراتی در تناژ بالا موجود می باشد و هم اکنون آماده همکاری با صادرکنندگان خشکبار در سراسر جهان هستیم.

یکی از حرکت های بسیار اشتباه در مورد فروش آلو بخارا برای صادرات این است که افرادی که به آنها دلال گفته می شود ایا کارگاه هایی که به صورت دست دوم مشغول به فعالیت هستند این است که در مورد کیفیت آلو بخارا به درستی اظهار نظر نمی کنند قیمت‌ها را نیز کمتر می گویند تا خریدار آلو بخارا راغب به خرید نمایند در ادامه نکات ارزنده ای در مورد خرید آلو بخارا مخصوص صادرات را توضیح می‌دهیم که می‌تواند کمک شایانی برای خریداران نوپای آلو بخارا باشد.

فروش آلو بخارا صادراتی استاندارد

آیا تا به حال از خود پرسیده که آلو بخارای صادراتی دارای چه ویژگی های مهمی است که باید به آنها رجوع کرد و چگونه می توان محصول باکیفیت را تشخیص داد؟

آلوبخارا زمانی برای صادرات مورد پذیرش است که دو پارامتر حیاتی در تولید آن با دقت برابر با ضوابط استاندارد رعایت شود و آن دو پارامتر میزان گوگرد و درصد رطوبت باقی مانده در بافت محصول می باشد.

اما اگر میزان گوگرد و رطوبت مجاز موجود در آلو بخارا در هنگام تولید رعایت نشود چه اتفاقی می افتد؟

  • اگر میزان گوگرد آلو بخارا از حد مجاز بالاتر باشد در هنگام خوردن آن با مشکل سرفه و گلودرد مواجه خواهیم شد.
  • بوی ناخوشایند در زمان مصرف آلو بخارا اذیت کننده خواهد بود.
  • رنگ آلو‌بخارا از حالت طبیعی آن خارج خواهد شد.
  • و اگر رطوبت آلوبخارا از میزان مجاز بیشتر باشد میزان ماندگاری آن بسیار کمتر می‌شود و پس از دست رفتن رطوبت محصول وزن آن کمتر می شود و رنگ آلو بخارا نیز تیره میشود.
  • آلوی بخارا اگر دارای رطوبت بالا باشد پس از حدود دو ماه یا کمتر کم کم شیره خود را پس داده و کپک میزند و در حقیقت محصول خراب میشود.

با گفتن نکات بالا امید است که خریداران آلو بخارا در هنگام خرید این محصول برای صادرات دقت فراوان داشته باشند و اقدام به خرید هر نوع آلو بخارای بی کیفیت و به دنبال آن ارزان قیمت برای صادرات نباشند چرا که امکان دارد بازار هدف خود را از دست بدهند و نتوانند محصولشان را به فروش برسانند.

فروشنده آلو بخارا ممتاز صادراتی

شرکت ما یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید آلو بخارای صادراتی با رعایت استانداردهای کشورهای مختلف در زمینه گوگرد و میزان رطوبت محصول می باشد و از آنجایی که این شرکت کار صادرات آلو بخارا خود انجام می دهد به ضوابط لازم برای صادرات این محصول آگاهی کامل دارد.

در این شرکت آلو بخارا با توجه به نیاز مشتری و سفارش تولید می شود و اگر شخصی خواستار خرید آلوبخارا با درجه کیفی بالا باشد آیا می خواهد که آلو بخارا دارای قیمت پایین باشد می توانیم کار را برای او انجام دهیم.

فروشنده آلو بخارا با درجه کیفی بالا و درشت تا ریز ترین نوع آن هستیم و خوشبختانه در فروش آلو بخارا صادراتی توانستیم نقش قابل توجهی در کشور ایفا کنیم.

بازار صادراتی انواع آلو بخارا

آلوبخارا از لحاظ دانه بندی و سایز دارای انواع درجات می باشد که مشتریان طالب خرید درشت ترین هستند و یا با برآورد بازار هدف شان نسبت به خرید آلو بخارا با دانه بندی ریز چراغ سبز نشان می دهند فروش آلو بخارای آنالیز شده طبق استانداردها و همچنین نوع نرم تر آن که رطوبت دار است را به عنوان مرکز اصلی تولیدی و پخش خشکبار آلو بخارا بر عهده داریم.

برای خرید مستقیم آلو بخارا از شرکت می توانید با شماره های موجود در سایت به صورت تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما