قیمت فروش آلو بخارا زرد گوگردی مرغوب

قیمت فروش آلو بخارا زرد گوگردی با تأثیر از کیفیت بافت گوشتی و خشک آلو و رنگ آن، میزان رطوبت و یا مدل خشک کردن و همچنین نوع بسته بندی متفاوت است. آلو بخارا زرد که اصطلاحاً گوگردی نامیده می شود را در عنوان محصول مرغوب فله و کارتونی در کل سال با موجودی انبوه تامین می کنیم.

آلو بخارا که از آلو های رشد یافته در اقلیم شهر های شمال شرق کشور است را جز بهترین محصول رقابت‌پذیر برای بازار داخل و شناساندن در بازار صادرات می توان معرفی نمود و همین امر همه ساله با همت و تلاش باغداران و تولیدکنندگان این محصول میسر می شود.

قیمت فروش آلو بخارا زرد

فروش آلو بخارا خشک با برند ایرانی

خوشبختانه آلو بخارای ایران که به صورت تخصصی و با دانش مبتنی بر استانداردها موجود برای خشکبار تولید می شود را به عنوان محصول ایرانی که دارای بسته بندی مخصوص و با نام برند شناخته شده است صادر می‌کنیم و بیان می داریم که قیمت فروش آلو بخارا خشک برای صادرات متفاوت از قیمت آن در بازار داخلی است.

برای آگاهی دقیق از قیمت های روز انواع آلو بخارا و آلو خشک می توانید با مشاورین این مجموعه در تمام روز های هفته در تماس باشید.

قیمت فروش آلو بخارا زرد

بازرگانی عمده فروشی آلو بخارای خشک درجه یک

بازرگانی ما متخصص شناساندن آلو بخارا به مشتریان است و مشتری در هنگام خرید این محصول با اطلاعات کامل از نوع و کیفیت آلو بخارا و همچنین قیمت روز آن اقدام به خرید می نماید.

ما همیشه در هر نوبت سفارشات تولید آلو بخارا اطلاعات تکمیلی بار تولید شده اعم از سایز آن، ظاهر و نوع بسته بندی را در اختیار مشتری قرار می دهیم و بعد از آن مرحله تخصصی قیمت گذاری فروش آلو بخارا نسبت به عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن مطرح می شود.

فروش عمده محصول آلو بخارای درجه یک نیازمند تجربه و سابقه اقتصادی در این زمینه است تا در مورد نیازمندی مشتریان نسبت به نوع آلو بخارا و انواع دیگر آلو خشک اطلاعات جامع در اختیار آنها قرار گیرد.

قیمت فروش آلو بخارا زرد

قیمت فروش آلو بخارای خشک مرغوب

یکی از ضروریات برای صادرات آلو بخارا رعایت استاندارد سازی میزان گوگرد آن است و همچنین مبحث میزان رطوبت نیز بسیار مهم است که از مقدار استاندارد تعریف شده بیشتر نباشد.

مشتری صادراتی در هنگام تماس با فروشنده درخواست آلو بخارا خشک با کیفیت و دارای آنالیزهای معین تطابق یافته با استانداردهای جهانی را دارد و ما نیاز این گروه سفارشات را با ارائه مستندات برگهای آنالیز مرتفع می سازیم ما در این مجموعه همیشه وضعیت استاندارد سازی برای محصول را با نمونه گیری از تعدادی از آلوبخارا در کل بار بررسی و مستند می کنیم.

قیمت فروش آلو بخارا زرد

بازار بزرگ آلو بخارای زرد نیشابور

در شهرهای مختلف ایران آلو بخارا عرضه می شود ولی چند استان هستند که میزان بالایی از این محصول را خریداری و مصرف می کنند. استان های شمالی و استان تهران از بزرگترین مصرف کنندگان آلو بخارا در ایران هستند.

در این بازارها انواع آلو بخارا با درجه کیفی مختلف به فروش می رسد و می‌توان گفت برای تمام سلیقه ها و توان اقتصادی ها آلو بخارا در بازار وجود دارد. قیمت فروش آلو بخارا تابع عوامل مختلف و میزان کیفیت آن است. بازار آنلاین دایر شده در سایت ما جامع ترین مرکز عمده فروشی محصولات زیرمجموعه آلو خشک است.

شما می توانید با ارتباط گیری با این مرکز نسبت به خرید مستقیم آلو بخارا از کارخانه اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما