فروش آلو خشک
خانه / آلو رسمی / قیمت هرکیلو آلو رسمی درجه یک

قیمت هرکیلو آلو رسمی درجه یک

قیمت هرکیلو آلو رسمی درجه یک چقدر است ؟ قیمت هر کیلو آلو رسمی ۲۶ هزار تومان میباشد که این قیمت ، قیمت اصلی و عمده شرکت بازرگانی خشکبار رایکا است که به خریداران این محصول عرضه میکند.

آلو رسمی از محصولاتی است که تولید عمده و انبوه آن در شهر نیشابور انجام میشود و اغلب جهت مصارف لواشک سازی و استفاده در مواد غذایی خریداری میشود.

افزایش و میزان فروش آلو رسمی در بازار موجب درامد و سود آوری برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان میباشد. آلو رسمی به دلیل تولید بالای آن عرضه آن در تمام فصول سال صورت میگیرد که میتوان در هر زمان آنرا در مقدار حجم مورد نیاز خود تهیه کرد.

آلو رسمی محصولی پر فایده

هر محصولی که بصورت طبیعی و ارگانیک تولید میشود دارای خواص و فواید بسیار زیادی میباشد. آلو رسمی نیز بدلیل ارگانیک بودن آن از این موضوع مستثنی نیست و دارای خواص مهم برای بدن میباشد. آلو رسمی را چه بصورت خشکباری و چه همراه با خوراک و دیگر غذا ها میل شود خواص آن به بدن منتقل میشود و شما نیز میتوانید از خوردن آن لذت ببرید. فواید آلو رسمی را در متن زیر میباشد:

  • دارای ویتامین C ، A ، B 
  • درمان هپاتیت 
  • درمان ریزش مو
  • تقویت پوست
  • درمان پوکی استخوان 
  • تقویت سیستم گوارش
  • رقیق کننده خون 
  • جلو گیری از سکته قلبی

قیمت هرکیلو آلو رسمی درجه یک

قیمت هرکیلو آلو رسمی درجه یک در بازار

قیمت آلو رسمی و دیگر محصولات در بازار بیشتر از مراکز تولیدی میباشد. آلو رسمی نیز در مراکز مختلف فروش مواد غذایی و خشکبار نیز قیمت یکسانی ندارد.

قیمت هر کیلو آلو رسمی در بازار تقریباً دو برابر آن عرضه میشود و برای خریدارانی که قصد خرید عمده این محصول را دارند گزینه مناسبی نمیباشد.

برای خرید عمده آلو رسمی سایت های معتبر و شرکت های تولیدی خشکبار از بهترین گزینه ها برای بدست آوردن آلو رسمی به قیمت ارزان میباشد.

قیمت هرکیلو آلو رسمی درجه یک

نحوه فروش آلو رسمی درجه یک

نحوه فروش آلو رسمی به دو شکل صورت میگیرد.

 فروش اینترنتی آلو رسمی

 فروش از طریق شرکت های تولیدی

فروش اینترنتی از هر نظر بهتر از خرید حضوری میباشد ، زیرا میتوانید محصول خود را در لحظه سفارش دهید و نیز محصول  خود را با قیمت عمده تهیه کنید.

شرکت های تولیدی نیز از گزینه های بسیار خوبی است که تاجران و یا خریداران عمده با مراجعه به این مراکز میتوانند محصول خود را بصورت حضوری تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی رایکا