خرید آلو بخارا نیشابور برای صادرات به امارات

خرید آلو بخارا

خرید آلو بخارا نیشابور برای صادرات به امارات در تناژ مختلف | کدام نوع از انواع آلو نیشابور برای صادرات به امارات بیشتر مورد توجه قرار گرفته است؟ آلو بخارا صادراتی را چگونه میتوان تهیه نمود؟

بسته بندیهای صادراتی آلو بخارا چگونه باید باشند؟ جواب تمای این سوالات در این متن قابل مطالعه هستند.

خرید آلو بخارا برای صادرات

صادرات آلو خشک از ایران

آلو خشک های مختلفی در ایران تولید میشود که علاوه بر بازار داخلی ایران توجه بازارهای خارجی را نیز به خود جلب کرده است.

  • آلو خشک بخارا
  • آلو شوقان
  • آلو حاج حسنی
  • آلوچه طلایی
  • آلو خشک سیاه
  • آلو خشک برغانی

خرید آلو بخارا نیشابور برای صادرات به امارات بازار صادرات خشکبار آلو و دیگر میوه های خشک بیشتر روی بازار کشورهای خارجی زیر میچرخد:

امارات, قطر, پاکستان, هند, بنگلادش, استرالیا, کانادا, عراق, روسیه

خرید آلو بخارا

[toggle title=”صادرات آلو بخارا” state=”open”]در این میان بیشرین میزان صادرات آلو خشک کشور مربوط به آلو بخارا بوده و بیشترین میزان صادرات آن به کشورهای امارات، هند، بنگلادش و پاکستان میباشد.[/toggle]

خرید آلو بخارا نیشابور برای صادرات به امارات

نیشابور اولین تولید کننده آلو بخارا در کشور است و محصول آلو بخارا این شهرستان علاوه بر بازار داخلی به کشورهای دیگری همچون امارات متحده عربی صادر میشود.

خرید آلو بخارا نیشابور برای صادرات به امارات تا کنون در حجم های عمده صورت پذیرفته و تاجران زیادی نیز میل و رقبت بسیاری برای خرید و فروش آلو بخارا در بازار امارت دارند.

این مجموعه توانسته با همکاری تاجران علاوه بر آلو بخارای صادراتی خود به امارات نیاز دیگر تاجران را برای تامین این محصول برطرف نماید و یکی از بزرگترین واحدهای سورتینگ و بسته بندی آلو بخارا در شهرستان نیشابور محسوب میشود.

نوع بسته بندی که برای آلو بخارا استفاده میشود چگونه است؟

نوع بسته بندی در امر صادرات آلو بخارا بسیار مهم بوده و یکی از عوامل اصلی فروش این محصول در بازار دیگر کشورها محسوب میشود.

برای بسته بندی آلو بخارا بیشتر از بسته بندیهای 10 کیلوگرمی استفاده میشود. نوع این بسته بندیها لمینت بوده و برای جلوگیری از آسیب دیدن بسته بندی کارتنخا در دستگاه شرینگ، وکیوم میشوند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]لازم به ذکر است که عکس روی بسته بندی گویای محصول داخل آن است لذا در هنگام تهیه بسته بندی باید دقت شود که از چه نوع عکسی بای بسته بندی استفاده میشود.[/box]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *