صادرات آلو بخارا خورشتی به پاکستان

صادرات آلو بخارا خورشتی

صادرات آلو بخارا خورشتی به پاکستان سالهاست که توسط تاجران صورت می گیرید و کشور پاکستان را می توان جزو مهمترین کشورهای صادراتی برای آلو بخارا خورشتی به حساب آورد. این نوع آلو بخارا خشک شده، در بین دیگر انواع آلو های خشک شده که در ایران تولید می شود، از جایگاه ویژه ای برخودار است و سالانه چندین هزارتن از این نوع آلو به سایر نقاط جهان صادر می شود.

پاکستان مهمترین بازار آلو بخارا نیشابور

بازار آلو بخارا نیشابور

پاکستان، همسایه جنوب شرقی کشور عزیزمان ایران، امروزه به عنوان مهمترین بازار صادراتی بهترین آلو بخارا خشک شده ایران، یعنی آلو بخارا نیشابور، محسوب میشود و علاوه بر اینکه تاجران و بازارگانان بسیاری این محصول مرغوب و درجه یک را به کشور پاکستان صادر می نمایند، تاجران و خریداران پاکستانی هم به شهرستان نیشابور سفر می کنند و خود به طور مستقیم این نوع آلو بخارا مرغوب را خریداری و به کشور خود می برند.

در کل می توان گفت که کشور پاکستان از مهمترین بازارهای انواع آلوهای خشک شده به خصوص آلو بخارا نیشابور می باشد که تقزیبا تمامی تاجرانی که در زمینه تجارت و خرید و فروش آلو بخارا فعالیت کرده اند بر این موضوع واقف هستند و امروزه سعی می کنند تا بتوانند سهم خود را از بازار پررونق کشور پاکستان در زمینه خشکبار، بیشتر نمایند.

صادرات آلو بخارا خورشتی به سایر نقاط جهان

علاوه بر کشور پاکستان که علاقه زیادی به آلو بخار دارند، بخش قابل توجه دیگری از این نوع آلو به کشورهای مختلف دیگری همچون امارات، روسیه، هندوستان و … صادر می شود.

کشورهای عربی به عنوان بزرگترین وارد کنندگان محصولات کشاورزی، بازار بسیار خوبی هستند برای صادرات انواع خشکبار از جمله آلو بخارا نیشابور که امروزه شاید توجه ویژه ای به این بازارها نشده است و این می تواند فرصتی طلایی برای شما صادر کننده عزیز برای پیدا نمودن بازارهای بیشتر صادراتی به این کشورها باشد.

صادرات آلو بخارا

منبع: آلو بخارا

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *