صادرات انواع آلو خشک نیشابور به هند

هند از بزرگترین مصرف کنندگان آلو خشک نیشابور است و صادرات انواع آلو خشک نیشابور به هند در حال افزایش بوده و سود خوبی نیز برای تاجران به همراه دارد. از همین رو شرکت خشکبار رایکا پیشنهاد صادرات آلو خشک به هند را برای تاجرانی که قصد فعالیت در حوزه خرید و فروش آلو خشک را دارند پیشنهاد می کند.

باغات تولید آلو رایکا در نیشابور

مرکز اصلی تولید آلو در ایران شهرستان نیشابور است. در این شهرستان انواع آلو خشک تولید می شود که در بازار های جهانی حجم فروش خوبی داشته اند.

انواع آلو خشک بخارا، حاج حسنی، شوقان و طرقبه از نمونه های پر تولید و پر مصرف در بازار های ایران و جهان هستند. تولید آلو خشک بیشتر توسط کشاورزان انجام می شود و ورود دستگاه های خشک کن آلو به این شهرستان سبب شده تا کار تولید آلو خشک با حجم بالاتر و کیفیت بهتر انجام شود.

مجموعه شرکت رایکا از سالیان گذشته کلیه امور باغبانی و تولید الو خود را در این شهرستان و با کمک کشاورزان نیشابوری انجام می دهد.

در این مجموع کلیه امور برداشت، خشک کردن، سورتینگ و صادرات توسط تیمهای مجرب و جوان انجام می شود.

فروش عمده انواع آلو خشک صادراتی

فروش عمده انواع آلو خشک صادراتی به صورت مستقیم در شرکت خشکبار رایکا انجام می شود. بازار عمده فروشان آلو خشک در مشهد و نیشابور مراکز اصلی فروش آلو خشک در کشور هستند.

برای فروش عمده آلو خشک به طور ویژه به چند پارامتر دقت می شود:

  • سایز
  • رنگ
  • نوع آلو
  • میزان رطوبت آلو خشک
  • نوع خشک کردن آلو خشک ( آفتابی یا دودی ) 
  • عدم آفت زدگی
  • شکل ظاهری
  • نوع بسته بندی 

تمامی این موارد در فروش عمده آلو خشک در بازار های مختلف تاثیر گذار است.

صادرات انواع آلو خشک نیشابور به هند

در لیست صادرات محصولات خشکباری به هند می توان نام آلو خشک ایران را در کنار سایر خشکبار ها از جمله پسته ، بادام، زرشک، و زعفران نام برد.

صادرات آلو خشک ایران به هند با قیمت ارزان باعث رونق فروش این محصول در بازار هند شده است. در بازار هند مصرف اصلی الو خشک جهت تهیه غذاها و تهیه دسر و شربت آلو می باشد.

مسیر صادرات آلو خشک ایرات به هند از بندر عباس به بندرهای ناواشوا یا بمبئی است.

شرکت خشکبار رایکا از شرکتهای با تجربه در زمینه صادرات آلو خشک به کشور های مختلف است لذا آماده همکاری با تاجران و دادن مشاوره های لازم جهت امور صادراتی هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما