عرضه آلو خشک نیشابور ممتاز و صادراتی

نیشابور قطب اول تولید آلو خشک در ایران است که عرضه آلو خشک نیشابور ممتاز و صادراتی توسط این مجموعه علاوه بر قیمت های مناسبی که دارد بصورت مستقیم از درب کارخانه انجام شده و دست دلالان و واسطه ها از معاملات این شرکت کوتاه است.

آلو خشک از جمله محصولات خشکباری است که دارای گرید بندی بوده و هر کدام از این گریدها دارای مشتریان و خریداران مختص خود هستند.

گرید بندی های آلو خشک

آلو خشک به دلیل اینکه یک محصول کشاورزی است و متعاقبا میتوان گفت که محصول اکثر باغات با یک دیگر متفاوت بوده و از همین رو برای فروش آلو خشک این محصول باید در مدار سورتینگ و یکدست سازی قرار گیرد.

در عملیات سورتینگ آلو خشک، آلو ها به سه دسته تقسیم میشوند که عبارتند از:

  1.  آلو خشک ممتاز: آلو خشک ممتاز تشکیل شده از آلو های درشت و کاملا یکدست میباشد.
  2. آلو خشک صادراتی: آلو خشک صادراتی نسبت نمونه های ممتاز دارای سایز ریزتری بوده و هیچگونه ضایعاتی در آن نیست.
  3. آلو خشک درجه سه: آلو خشک درجه سه به باقیمانده باری گفته میشود که بعد از سورتینگ باقی میماند که از این محصول میتوان برای آشپزی و امر آبگیری استفاده نمود.

خوردن آلو خشک مساوی است با سلامتی

آلو خشک به دلیل داشتن مواد معدنی و ویتامین های زیاد بسیار مورد تاکید پزشکان و متخصصان تغذیه قرار دارد و خوردن آن میتواند بسیاری از نیاز های بدن را بر طرف نماید.

در تصویر زیر میتوانید میزان ارزش غذایی موجود در آلو خشک را مشاهده نمایید.

خوردن آلو خشک مساوی است با سلامتی

عرضه آلو خشک نیشابور

این شرکت از جمله تولید کنندگان آلو خشک در شهرستان نیشابور است که انواع آلو خشک را پس از عمل سورتینگ همراه با بسته بندی و یا بصورت فله ای به بازار عرضه میکند.

علاوه بر امر خرید برای بازار داخلی میتوانید مشاوره های لازم  جهت صادرات و همچنین تامین بار صادراتی را از این مجموعه دریافت نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما