فروشنده آلو بخارا نیشابور + قیمت عمده

مرکز فروش آلو بخارا نیشابور این محصول را به صورت عمده با قیمت ارزان و در کیفیت های مختلف برای بازارهای داخلی و صادراتی از درب کارخانه به فروش می رساند برای ارتباط مستقیم با شرکت خشکبار رایکا که بزرگترین مجموعه تهیه و تامین آلو بخارا در نیشابور است میتوانید به صورت اینترنتی با این مجموعه ارتباط برقرار کنیم و در کمترین زمان ممکن خرید خود را از این مرکز داشته باشید.

در حال حاضر قیمت آلو بخارا نسبت به سال گذشته دارای رشد چشمگیری بوده است و توان خرید آلو بخارا را برای افرادی که به دنبال محصول ارزان قیمت بودن پایین آورده است مجموعه خشکبار رایکا سعی نموده تا با خرید مستقیم آلو بخارا از کشاورزان و عرضه مستقیم آن به خریداران در سراسر کشور تا حد امکان آن قیمت آلو بخارا را کاهش دهد د تا مشتریان بتوانند در حجم های مختلف نسبت به خرید آلو بخارا از درب کارخانه اقدام نمایند.

یکی از روش هایی که می توان آلو بخارا با قیمت ارزان خریداری نمود خرید عمده این محصول است که نسبت به خرید جزئی از قیمت بسیار پایین تری برخوردار میباشد و این امر از سوی مشتریان بسیار مورد تایید و توجه قرار گرفته است.

مجموعه قدرت تامین آلو بخارا درشت و و باکیفیت را در تمام طول سال دارا می باشد و میتوان محصولات این شرکت را به کشور های مختلف در حجم های بالا صادر نمود.

خرید عمده آلو بخارا شامل تخفیفات بسیار خوبی از سوی فروشنده برای خریدار می شود به صورت کلی بیشترین مشتریان این شرکت خود فروشنده محصولات خشکبار ای هستند و با خرید آلو بخارا در حجم بالا سود خوبی رو نصیب خود می‌گردانند.

خرید اینترنتی آلو بخارا

امروزه یکی از بهترین و آسان ترین روش ها خرید آلو بخارا به صورت اینترنتی است مرکز فروش آلو خشک رایکا با سایت تجاری آلو خشک انواع خشکبار تولید شده در این مجموعه را با قیمت ارزان به فروش می رساند و قدرت تامین محصولات مختلف را در تمام طول سال برای بازار داخلی و صادرات دارا است.

این مجموعه همواره سعی نموده تا محصولات ای با کیفیت بالا و به صورت کاملا بهداشتی تولید نمایند تا مشتریان آن رضایت کامل را از خرید محصول داشته باشند.

آلو بخارا مناسب صادرات

آلو بخارای خشک به دو صورت ارگانیک و آفتابی و فرآوری شده تولید می شود که هر دوی این محصولات از طعم بسیار خوبی برخوردار هستند.

اگر بازار فروش محصولات شما کشورهای اروپایی هستند بهتر از آلو بخارا ارگانیک استفاده کنید و اگر قصد صادرات آلو بخارا به کشورهای همسایه را دارید بهتر است از آلو بخار های فرآوری شده استفاده نمایید.

صادرات آلو بخارا نیاز به تجربه کامل از از روش های صادرات خشکبار مخصوصاً آلو خشک دارد که باید در تمام مراحل از تولید تا بسته بندی رعایت شود شرکت خشکبار رایکا با داشتن تجربه چندین ساله درباره تهیه و تامین آلو بخارا صادراتی آماده همکاری با تاجران و صادرکنندگان خشکبار می باشد.

اگر به دنبال خرید آلو بخارا ارزان با صادراتی هستید و قصد صادرات این محصول را به کشورهای مختلف دارید میتوانید هم اکنون با مشاورین ما که در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما عزیزان هستند تماس حاصل نمایید.

کارخانه تولید و بسته بندی آلو خشک رایکا انواع مختلف به آلو خشک تولید شده در کشور را شامل محصولات تولید شده در شهرهای نیشابور مراغه مرند بناب آذرشهر خوانسار کرج مشهد بیرجند و بجنورد است به صورت عمده در کیفیت های مختلف برای بازارهای داخلی و صادراتی تهیه و تامین می نماید. از این محصولات می توان برای استفاده در انواع غذاها و خورشت ها و همچنین تهیه ترشک و لواشک استفاده نمود.

تولید کننده آلو بخارا

میوه آلو عمدتاً در مناطقی رشد می کند که دارای آب و هوای سرد و خشک هستندکه شامل مناطق کوهپایه ای میشود.

از همین رو امکان تولید میوه آلو در شهرهایی که در کوهپایه قرار دارند وجود دارد به همین خاطر بالغ بر ۲۰ نوع انواع آلو در ایران تولید شده که به صورت تازه و یا خشک شده به بازار مصرف عرضه می شوند.

در تولید آلو بخارا برای صادرات در ابتدا آلو خورشت های تولید شده توسط کشاورزان توسط کارشناسان این مجموعه خریداری شده و توسط همکاران ما در واحد سورتینگ مجموعه آلو خشک ها از هم جدا می شوند و ضایعات موجود در آن ها گرفته میشود.

اگر سفارش مشتری بار کاملاً یکدست و با کیفیت باشد آلوخشک هایی که دارای سایز ریز هستند نیز از محصول اصلی جدا می شود و باری کاملاً یکدست به مشتری تحویل داده میشود.

پس از انجام عمل سورتینگ و جداسازی ضایعات آلو خشک تولید شده به واحد بسته بندی ارسال شده و در بسته بندی های مورد سفارش مشتریان بسته بندی می شوند.

تولید آلو بخارا و دیگر انواع آلو خشک در شرکت خشکبار رایکا توسط دستگاه های به روز و افراد با تجربه انجام شده و هدف ما نیز گسترش فروش محصولات خشکباری کشور چه ارگانیک و چه غیر ارگانیک به کشورهای دیگر است و اینکه بتوانیم ایران را به قطب تولید آلو خشک در جهان تبدیل نماییم.

در این شرکت خرید آلو خشک به صورت مستقیم از کشاورزان انجام شده و با انجام عمل هایی که سبب افزایش کیفیت آلو خشک شده توانستیم آلو خشک با کیفیت را با قیمت ارزان به دست مشتریان برسانند و رضایت آنها را جلب نماید از همین‌رو مشتریان این شرکت نیز در حال افزایش میباشند.

فروشنده آلو بخارا صادراتی

در ایران آلو خشک را به روش های مختلف خشک می کنند در برخی از شهرها ابتدا آلو ها را پوست گیری کرده و سپس فراوری و خشک می کنند چند و در برخی دیگر از شهرها آلوها را به همان شکل همراه با پوست فراوری و خشک می نماید.

برای فرآوری کردن با دود گوگرد باید حتماً پوست آلوها گرفته شود چرا که اگر همراه با پوست باشد به هیچ عنوان فرآوری نمی شود اگر خواسته باشیم آلورا همراه با پوستش فرآوری کنیم از محلول تیزاب برای این عمل استفاده می شود محلول تیزاب باعث می شود تا با پوست آلو به هنگام خشک شدن براق شده و آلو نیز زودتر خشک شود.

در شهرستان نیشابور که به قطب تولید آلو بخارا در کشور معروف است آلو به صورت پوست کنده شده خشک می شود و با نام آلو بخارا به بازار عرضه می شود.

آلو بخارا نیز به دو روش ارگانیک و یا فرآوری شده با دود گوگرد تولید می شود آلو بخارای فرآوری شده دارای رنگ بسیار زرد و نباتی از و و مورد پسند اکثر خریداران در بازار داخلی و خارجی می باشد استفاده از دود گوگرد برای فرآوری آلو باعث می شود تا عمر این محصول افزایش پیدا کرده و دچار کرم زدگی نیز نشود.

آلو بخارای فرآوری شده تا حدود دو سال نیز قابل نگهداری است که مکان نگهداری آن نیز باید مکانی خشک و خنک باشد.

همین مدت نگهداری بالا باعث شده تا بتوان آلو بخارا به کشور های مختلف و دوردست صادر نمود بود که کشورهای آمریکا و کانادا از جمله بازارهای صادراتی آلو بخارای ایران هستند.

در نیشابور بالغ بر ده نوع آلو تولید میشود که همگی به صورت پوست کنده شده تولید می شوند و دارای رنگ زرد هستند از همین رو ممکن است خریداران در هنگام خرید آلو بخارا با قیمت های متفاوتی روبرو شوند و این امر نیز به خاطر تفاوت نوع آلو ها است.

اگر شما قصد خرید آلو بخارا نیشابور راداری و به دنبال یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب هستید بهتر است که با شرکتهای معتبر و افراد ماهر در این زمینه وارد معامله شوید این شرکتها محصولات خود را با تضمین کیفیت و قیمت به مشتریان خود عرضه می کنند.

برای خرید انواع آلو خشک از شرکت خشکبار رایکا میتوانید هم اکنون با مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما