قیمت عمده آلو بخارا در مشهد


تاجران عزیز توجه داشته باشید، شرکت خشکبار رایکا شرایط خوبی را برای شما فراهم نموده است به طوری که شما عزیزان به راحتی می توان از طریق مشاوران این شرکت با قیمت عمده آلو بخارا در مشهد مطلع گردید و در صورتی که شما عزیزان قصد صادر کردن آن را دارید، می توانید با مطلع شدن از قیمت با خیال آسوده مراحل صادرات آلو خشک بخارا به کشورهای هدف را انجام دهید.

 

چرا آلو بخارا زیاد خرید و فروش می شود؟

از دلایل مهم و اساسی که برای محبوبیت آلو بخارا و پر رونق بودن بازار خرید و فروش این محصول در ایران و جهان می توان به دو موضوع اشاره نمود:

  • طعم عالی و منحصربه فرد آلو بخارا:

آلو بخارا که غالبا توسط کشاورزان خشک می شوند و به صورت خشک شده در بازار مصرف می گردند معمولا طعمی ملس و ترش منحصر به فردی دارد و این امر باعث شده با این محصول در درست کردن شربت و انواع خورشت ها استفاده گردد. از این رو ما شاهد عرضه عمده این محصول به بازار هستیم.

  • خواص آلو بخارا:

مهمترین دلیل دیگری که باعث شده آلو بخارا در بازار بسیار محبوب گردد خواص فراوانی است که دارد به طور مثال این آلو بخارا طبعی سرد دارد و مصرف آن برای آدم های گرم مزاج توصیه می شود.

 

قیمت آلو بخارا باکیفیت

آلو بخارا محصولی است که هم بصورت میوه و هم بصورت خشک شده مورد استقبال قرار گرفته است. در گذشته تولید آلو بخارا بصورت کاملا سنتی صورت میپذیرفته و کیفیت آن نیز با توجه به تجربه کشاورز در خشک کردن آلو مشخص می شده است. همچنین روش تولید سنتی امکان تولید عمده آلو بخارا خشک شده را فراهم نمی کرده است لذا قیمت نیز بالاتر بوده است.

امروزه با استفاده از دستگاه های خشک کن میوه این محصول با کیفیت بالا در حجم عمده تولید شده که سب کاهش قیمتها نیز شده است.

برای دریافت قیمت آلو بخارا باکیفیت خراسان که نوع بسته بندی و میزان خرید نیز در آن تاثیر گذار است می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

قیمت عمده آلو بخارا در مشهد و بازارهای داخلی

با توجه به محبوبت بسیاری که این محصول در بازار دارد باعث شده که تاجران و فروشندگان بسیار ترغیب شوند تا به خرید و فروش آلو بخارا در بازارهای داخلی و خارجی بپردارند. تقریبا تمامی این دسته از فروشندگان به دنبال این هستند که بتوانند قیمت آلو بخارا را به صورت بروز دریافت کنند و خرید آنها به قیمت درب کارخانه باشد.

شرکت خشکبار رایکا در سال 1399 با ایجاد تغییرات در بسته بندی های شرکت، آلو بخارا را در بسته بندی های صادراتی با کیفیت بالا برای مشتریان خود ارسال می نماید. قیمت عمده آلو بخارا در مشهد و دیگر بازار ها با توجه به میزان خرید و نوع بسته بندی تعیین می گردد که سعی می شود کمترین قیمت را برای مشتریان دائم این مجموعه لحاظ کنیم.

برخی از موارد تاثیر گذار در قیمت آلو بخارا خشک شده عبارتند از:

  • میزان کیفیت میوه تازه
  • آبدار یا گوشتی بودن آلو
  • فصل خشک کردن
  • روش خشک کردن آلو بخارا
  • بسته بندی و یا فله بودن آلو بخارا
  • میزان درشتی و سایز آلو

مشتریان این مجموعه برای خرید آلو بخارا در حجم عمده می توانند بصورت حضوری نیز به محل تولید این مجموعه مراجعه و خرید خود را انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *