بهترین شرکت تولید آلو خشک در کشور

بهترین شرکت تولید آلو خشک در کشور چه نام دارد؟ آیا این شرکت توان تامین آلو خشک در تناژ بالا و با کیفیت عالی را دارد ؟ میزان قیمت آلو خشک در این شرکت نسبت به بازار چقدر تفاوت دارد؟

آلو خشک ارقام مختلفی دارد که بهترین آنها در شهرستان نیشابور تولید و عرضه میشود. شهر نیشابور تامین کننده بزرگ آلو خشک در جهان است که کشور های زیادی خواهان آلو خشک نیشابور یا آلو خشک ایرانی میباشند. برای خرید آلو خشک از بهترین شرکت تولید آلو خشک ، کافیست به این شهرستان سفر کنید تا خریدی مطمئن و با کیفیت را داشته باشید. انواع آلو خشک در نیشابور تولید میشود که عبارت انداز :

  • آلو شوقان
  • آلو کبرایی
  • آلو حاج حسنی
  • آلو رسمی
  • آلو اسلایسی
  • آلو طرقبه
  • آلو شمس
  • آلو شابلون

این محصولات دارای طعم و سایز مختلف هستند که آلو شوقان ، کبرایی ، حاج حسنی ، طرقبه و رسمی از ارقام پر فروش در بازار خشکبار میباشند.

میزان تفاوت قیمت آلو خشک نسبت به بازار و تولیدی

قیمت آلو خشک را از راه های مختلفی میتوان استعلام گرفت اما نسبت تفاوت این محصول با شرکت و بازار بسیار متفاوت است. شرکت های تولیدی بدلیل عدم واسطه و دلال در معاملات خود قیمتی را به مشتری میدهند که نسبت به بازار بسیار پایین تر و ناچیز است و مناسب تجار و یا خریدارانی است که قصد خرید عمده این محصول را دارند میباشد. اما بازار به دلیل اینکه اغلب مراکز عرضه خرده فروش هستند و تمام هزینه های حمل و نقل و حتی بسته بندی و … را نیز محاسبه میکنند، آلو خشک با نرخ بالا تری عرضه میشود که مناسب خریدار عمده نیست و اغلب مشتریان این مراکز هم عوام هستند که جهت خرید مواد غذایی منزل خود به این مراکز مراجعه میکنند و مقدار خرید آنها بسیار کم است.

بغیر از این مباجث بحث نوع کیفیت و نوع خشک کردن نیز مهم است که کیفیت بالا قیمت بیشتری دارد و خشک کردن آلو خشک بصورت آفتابی قیمت بالاتر و خشک کردن این محصول بصورت دودی قیمت پایین تری دارد که طبق سلیقه و نیاز خود میتوانید هرکدام این محصول را خریداری کنید.

بهترین شرکت تولید آلو خشک در کشور

بهترین شرکت تولید آلو خشک در کشور چه نام دارد؟

از شرکت هایی که انواع آلو خشک را با بهترین بسته بندی و کیفیت در اختیار مردم قرار میدهد را میتوان شرکت بازرگانی خشکبار رایکا را نام برد. این شرکت در پایتخت آلو ایران فعالیت دارد و تولید کننده انواع خشکبار بخصوص آلو خشک و آلو آفتابی میباشد. شرکت خشکبار رایکا بدلیل حذف واسطه و ارتباط مستقیم با کشاورزان جهت خرید این محصول توانسته محصولی با قیمت مناسب و ارزان و با کیفیت های درجه یک و درجه دو به مشتریان عرضه کند. هر دو نوع درجه کیفی آلو خشک مورد مصرف قرار میگیرد که اغلب جهت تولید لواشک و ترشک و همچنین آبگیری نیز سفارش داده میشود. آلو خشک محصول صادراتی است و این مجموعه در توان خود دارد تا بتواند نیاز مشتری در تناژ مختلف را فراهم کند و مشتری نیز دغدغه ای از بابت نداشته باشد.

بهترین شرکت تولید آلو خشک در کشور

سفارش آلو خشک در کمترین زمان

سفارش آلو خشک از جانب مشتری در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. مشتری پس از انتخاب محصول و اطلاع از قیمت ، خرید خود را ثبت میکند و شرکت بلافاصله و در طی دو الی سه روز محصول را آماده ارسال میکند. البته بد نیست بدانید که میزان سفارش شما در روند آماده سازی محصول تاثیر دارد که باید قبل از خرید این موارد را از مدیریت فروش جویا شد. همچنین سفارش آلو خشک میتواند از سوی مشتری بصورت فله ای یا بسته بندی صورت گیرد که بستگی به نیاز مشتری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما