مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده آلو بخارا در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

حقایقی در مورد آلو بخاراخرید آلو بخارا نیشابور در انواع مختلف
قیمت آلو بخارا در سال ۱۴۰۰

استان تهران یکی از بزرگترین مصرف کنندگان آلو بخارا در ایران است و سالانه حجم بالایی از این محصول در تهران به فروش می سرد. قیمت عمده آلو بخارا در بازار تهران با قیمت این محصول درب کارخانه تقریبا برابر است. این شرکت آلو بخارا را با کمترین قیمتها به بازار عرضه می کند که هموطنان از تمام کشور می توانند نسبت به خرید این محصول اقدام نمایند.

حقایقی در مورد آلو بخارا

آلو بخارا از جمله میوه های پاییزی است که در ماه های مهر و آبان از باغات برداشت می شود. شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول است و به پایتخت آلوی ایران شناخته می شود.

کشاورزان و تولید کنندگان نیشابوری معمولا آلو بخارا را به دو روش آفتابی و دودی فرآوری و تولید می نمایند. که بازار مصرف و صادرات آلو بخارا دودی بسیار بیشتر از آلو بخارا آفتابی می باشد.

برای تهیه آلو بخارا ابتدا میوه آلو بخارا رسیده را در آب نمک قرار می دهند و سپس پوست آن را جدا می کنند و با قرار دادن در محفظه کاملا بسته آن را در مجاورت دود گوگرد قرار می دهند و بعد در مقابل نور آفتاب خشک می نمایند.

این محصول برای افرادی که دارای رژیم هستند و یا از مشکلات گوارشی رنج می برند بسیار مناسب است. آلو بخارا را می توان به عنوان یک چاشنی بسیار خوشمزه نیز معرفی کرد.

در مورد نگهداری آلو بخارا باید گفت که در فصول سرد سال هیچگونه اتفاقی برای این محصول نمی افتد و برای فصل های گرم باید این محصول را در یخچال نگهداری نمود. حداقل دمای نگهداری آلو بخارا باید 15 درجه باشد.

 

خرید آلو بخارا نیشابور در انواع مختلف

همانطور که گفته شد آلو بخارا در دو نوع آفتابی و دودی تولید می شود. بیشترین میزان فروش آلو بخارا مربوط به الو بخارا دودی است و صادرات زیادی به کشورهای پاکستان و هند دارد.

امروز خرید آلو بخارا به قیمت عمده از طریق اینترنت بسیار آسان شده و شرکت خشکبار رایکا تمام محصولات خود را از این راه به بازار عرضه می کند. برای خرید آلو بخارا به قیمت تولیدی می توانید با مشاورین این مجموعه تماس حاصل نمایید. و آلو بخارا را بصورت فله و یا بسته بندی شده خریداری نمایید.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلو زرد و….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید